Ana Sayfa
 Hakkımızda
 Hizmetlerimiz
Referanslarımız
 
 İletişim
 
Alüminyum Doğrama
Alüminyum Kapı Sistemleri
Alüminyum Küpeşte Sistemleri
Plastik Doğrama
Otomatik Kapı& Kepenk Sistemleri
Panjur Sistemleri
Ofis Bölme Sistemleri
Dış Cephe Sistemleri
Çatı Kaplama Sistemleri
Kış Bahçesi  
Cam Kapı
Fotoselli Kapı
Sineklik
Döner Kapı Sistemleri

GİYDİRME CEPHE SİSTEMİ       

 Modern mimarinin sınır tanımayan tasarımlarına cevap verebilmek amacıyla sunulan Giydirme Cephe Sistemi, sürekli artan taleplere yeni açmaktadır. Eski yapıların restorasyonuna ya da yeni yapıların planlamasına yönelik zengin biçimlendirme olanakları sunar. Yuvarlak veya köşeli, simetrik ya da asimetrik, değişik düşey/yatay arakayıt profilleriyle mimari çözümlere uygun tasarım olanakları verir. Geniş yüzeyli cam cephelerin üretiminde; tasarımcı ve uygulamacıya sunulan pratik çözümlerin yanısıra, kullanıcılara hitaben hazırlanmış olan alternatifler  Giydirme Cephe Sistemini muadillerinden farklılaştırmaktadır.

 

 Sistemin Başlıca Özellikleri       

1. Kesit genişliği 60 mm olan kapama profiline sahiptir. 

 2. 16-30 mm kalınlığında (daha uzun emniyetli sıkma vidası ile 50 mm’ye kadar) çift cam uygulanmasına olanak sağlar. 

3. EPDM contalarıyla ısı, ses ve toz yalıtımını mümkün kılar. 

4. Dış ile iç yüzey arasında yer alan ve izolasyonu arttıran hava boşluğuna sahiptir. 

5. 50-120 mm’ye kadar her talebe uygun mukavemette kolon ve kiriş profillerine sahiptir. 

6. Destek saçlarını tam çerçeveleyen PVC kapama profili bulunmaktadır. 

7. Destek sacları 2,5-5 mm et kalınlığındadır. 

8. Özel cam contalar ve PVC profiller yardımı ile yüksek ısı yalıtımı sağlanmaktadır. 

 9. Paslanmaz çelikten emniyetli sıkma vidasına sahiptir. 

D-E Kolon-ortakayıt aralarına pencere ve kapılar problemsiz şekilde monte edilebilir. F Üst ve yan duvar bağlantılarında problemsiz duvar bağlantısı ve pencerelerde yağmur suyunun tahliye edilmesi için alüminyum pencere eşiği uygulanır.

G Kolon-kiriş bağlantıları çelik profillerin iç yüzeylerinde kolonların kirişlerle kaymadan bağlanmasını sağlayan özel bağlama takozu kullanılır.  

 

 

ShowRoom Haznedar

Marmara Caddesi Okul sokak. No:5
HAZNEDAR /İSTANBUL / TR
Tel:(0212)556 63 41 Fax:(0212)506 83 47
Gsm: 0542 231 69 01 Gsm: 0537 448 03 03

İmalat Fabrikamız
Kınalı Caddesi No:42/B
HAZNEDAR /İSTANBUL / TR
Tel:(0212)556 63 41 Fax:(0212)506 83 47
Gsm: 0542 231 69 01 Gsm: 0537 448 03 03
 
 

Aluminyum Kompozit Panel

Yüksek mukavemetli malzemelerden üretilen sandviç kesitli panel.
Polietilen iki alüminyum levha arasına yapıştırılarak üretilmekte, ve spendral panelin dış yüzeyini oluşturan kısmı da çok sert iklim şartlarına ve dış etkenlere dayanan PVDF özel boyayla boyanmaktadır. Teknik özellikler ve uygulama kolaylığıdeğişik fikirlerle birleşerek her tür farklı yüzeylerikolaylıkla kaplayabilme imkanı sunmaktadır. Mükemmel sonuçlar elde edilen karakteristik uygulama şekilleri:

1. Yapıların iç ve dış dekorasyonunda ve Reklam panoları

2. Tünel, metro istasyonları iç yüzey kaplamaları, tren garları, havaalanları

3. Otobüs durakları, benzinlikler

4. Asmakatlar, bölmeler, depolar

5. Yürüyen merdivenler, telefon kulübeleri, asansörler

Üretilen renkler; Silver Metalik, Chambpange Metalik, Bronze Metalik, Smpke Silver Metalik, Grey Metalik, Pearl White, Ivory, White, Grey, Blue, Bordeaux, Alumil

KOMPOZİT PANEL


Alüminyum kompozit paneller hayal gücünün sınırsız olduğu günümüz mimarisinde geniş kullanım alanlari bulmaktadır.Yapılarınıza ayrıcalıklı bir görünüm vererek emsallerinin yanında farklı bir estetik kazandırmaktadır. İleri teknoloji ile üretilmiştir. Her türlü bina ve konstrüksiyonda yeni bir görünüm ve modern çizgiler üretilmesine yardımcı olur.
Binaların iç ve dış yüzeylerinde rahatlıkla kullanılabilen alüminyum kompozit paneller tercih edilen bir yapı malzemesi haline gelmiştir.


ALPOLIC/fr, yüksek teknoloji ürünü bir cephe kaplama malzemesidir. Panellere uygulanan çok özel kaplama işlemi sayesinde mükemmel renk bütünlüğü sağlanır. Cephedeki pürüzsüz yüzeyın getirdiği estetik görünüm ise yapının kalitesinin ilk göstergesi olmaktadır.

 

Kullanım Alanları


* Reklam panoları ve levhalar
* Ticaret merkezleri
* Ofis binalari
* Konutlar
* Okullar
* Endüstriyel yapılar
* İç mekan dekorasyonu
Dayanıklılık
* Dayanıklılık
* Korozyona
* Ani basınç değisikliklerine
* Rüzgar yüküne
* Darbeye, bükülme ve kırılmaya karşı dayanıklıdır
Üstün Teknik Özellikler
* Testere ile kesilebilir
* Matkapda delinebilir
* Vida, perçin, silikon ile kullanılabilir.
* Boyanabilir
* Hafiflik
* Pürüzsüz yüzey
* Üstün mekanik özellikleri sayesinde kolay bükülebilme ve islenebilme avantajı
* Yüksek teknoloji ürünü alev almayan levhalar
 

DANPALON


Danpalon ışıklık çözüm sistemleri, yapıların gerektirdiği farklı işlevleri karşılayabilen çok sayıdaki alternatifiyle çatı ve cephe uygulamalarında sınırsız tasarıma kapılarını açıyor. Ticari, sanayi veya endüstriyel yapılarda, turizm işletmelerinde, konutlarda ve daha pek çok farklı alanda uygulanan Danpalon, örttüğü mekana değer katar. Tıpkı bir kabuk gibi, yapıyı doğanın olumsuz etkilerinden korurken, doğayla ve gün ışığıyla iç içe mekanlar yaratmanızı sağlar.
Her türlü laboratuvar ve saha testlerinde kalitesini kanıtlayan Danpalon, yirminin üzerinde ülkede uygulanırken Türkiye'de de yıllardır seçkin yapıların ışıklık sistemini oluşturuyor.


* Multicell ( 10 mm, 12 mm, 16 mm)
* Dual ( 8 mm, 10 mm )
* Solid ( 4 mm )
2 cam arası jaluji perte doğraması İç mekan bölmelerinde 70 mm duvar kalınlığını baz alan mimari dizayn iç mekan bölme sistemi tozu ısıyı ve sesi birbirinden ayıran özel bir sistemdir.Özellikleri:
1. 48 dB ses yalıtım sertifikalı.

2. Özel olarak dizayn edilmiş cam ve ahşap kapı kullanımı.

3. Camlararasına hareket mekanizması gizlenmiş özel üretilmiş jaluzi profilleri kullanabilme imkanı, ayrıca alt baza içindeki kablolarla istenilen noktayapriz takabilme imkanı.

4. Tavandan tabana veya istenilen yükseklikte bölme uygulayabilme imkanı.

5. Monte edildiği yüzeyleri bozmadan kolay ve hızlı montaj, 90 derecelik kesimleriyle hızlı ve kolay uygulama imkanı


Alüminyum Kompozit Paneller, Estetik, Temizlik, Uzun Ömürlü, Hafif, Ekonomik özellikleriyle tercih edilen bir yapı malzemesidir.
Dış cephe kaplaması, dekoratif kaplamalar, reklam panoları, bölme elemanları başlıca kullanım alanlarıdır.
2--6 mm kalınlıklarda, boyalı , naturel veya özel renk desen kaplamalı olarak üretilir.Kompozit profiller güçlü, hafif, paslanma ve çürüme problemi olmayan, bakım gerektirmeyen yeni nesil yapı elemanlarıdır. Mekanik mukavemetleri ile çeliği aratmayan, farklı desen seçenekleri ile ahşap estetiği sunan, hafifliği ile alüminyuma alternatif olan kompozit profiller daha bir çok avantajı ile yapılarınızda fark yaratır...


Aluminyum Küpeşte, Aluminyum Dograma, Aluminyum OFis Bölme, Aluminyum MOtorlu kepenk, motorlu panjur, motorlu kumandalı sac kepenk, aluminyum kepenk, ofis bölmeler,aluminyum ofis bölme,aluminyum,kepenk,motorlu kepenk,cam balkon,dış cephe kaplama,dış sütun,motor,panjur,lamine cam,vitrin,dükkan vitrin,egepen,plasline,mosel,elora,suratoglu,cam,silikon,silikon cephe,cephe,kapaklı cam cephe,entegre cephe,konpozit panel cephe,konpozit,fotoselli kapı,pimaş,pimapen,cıta,tamir,kepenk servis,otomatik kapı,c60,jumbo cam,motorlu panjur,jaluzili bölme,cam jaluzi,jaluzi,egepen,
aluminyum yazhane bölmeler,Aluminyum Dograma,Plastik Dograma,Ofis Bölme,ofis cam bölme,kıs bahcesi,kanopi,verenda,kış bahcesi,balkon kapatma,cift acılım,alumiyum,pimapen,pvc,dış cephe,cam cephe,silikon,mastikYezhane Bölme,Isıcam Arası Jaluzi ile Ofis Bölme,Motorlu Kepenk,Motorlu Panjur,Manuel Panjur,Otomatik Kapılar,Stor Kapılar,Garaj Kapıları,Fotoselli Kapılar,Otomatik Bariyer,Döner Kapılar,Bariyerler,Cam Balkon,Dış Cephe Kaplama,Verenda,küpeşte cmalı,camlı küpeşte,catı kapatma,sandvic panel,cam kepenk,seffak kepenk,garaj,jaluzi-alusel,sunset,facebook,mynet,plastik pencere,aluminyum fiyat,garaj kepenk,elektrikli kepenk

 

 
 
© 2009 Bina Donanım , Tüm Hakları Saklıdır.