Ana Sayfa
 Hakkımızda
 Hizmetlerimiz
Referanslarımız
 
 İletişim
 
Alüminyum Doğrama
Alüminyum Kapı Sistemleri
Alüminyum Küpeşte Sistemleri
Plastik Doğrama
Otomatik Kapı& Kepenk Sistemleri
Panjur Sistemleri
Ofis Bölme Sistemleri
Dış Cephe Sistemleri
Çatı Kaplama Sistemleri
Kış Bahçesi  
Cam Kapı
Fotoselli Kapı
Sineklik
Döner Kapı Sistemleri


Garaj Kapısı Sistemleri İle Konfor ve Güvenlik

Aracınızdan inmeden uzaktan kumanda ile rahatlıkla açılıp kapanabilme özelliğine sahip, tamamen aluminyumdan üretilmiş, emniyet fotoseli ve kullanım güvenliği ile, yapılarınıza özel üretilen, hırsızlığa karşı yüksek koruma sağlayan sistemlerdir.

Arabanız önemsiz olabilir mi?

Azımsanamayacak paralara satın aldığınız arabalarınızı sokağın keşmekeşinden, olumsuz hava koşullarından veya oto hırsızlarından korumak için tedbir almanız kaçınılmazdır.

Garaj kapısı sistemleri müstakil konutların kapalı garajlarına, apartman, site türü binaların kapalı otopark girişlerine uygulanmaktadır.

Garaj kapıları kullanım amaçlarına uygun olarak işlevselliği ve dayanıklılığı ile konforunuzu arttırır. 

 

 

ShowRoom Haznedar

Marmara Caddesi Okul sokak. No:5
HAZNEDAR /İSTANBUL / TR
Tel:(0212)556 63 41 Fax:(0212)506 83 47
Gsm: 0542 231 69 01 Gsm: 0537 448 03 03

İmalat Fabrikamız
Kınalı Caddesi No:42/B
HAZNEDAR /İSTANBUL / TR
Tel:(0212)556 63 41 Fax:(0212)506 83 47
Gsm: 0542 231 69 01 Gsm: 0537 448 03 03
 
 
 
 

               SARMAL GARAJ KAPILARI: Alüminyum paletlerden imal edilen, seksiyonel kapıların çalışamayacağı alanlarda tercih edilen kapı sistemleridir.  Otomatik sarmal kapılar, Kullanacağınız Kapalı mekanların ısı ve ses izolasyonunu mükemmele yakın sağlayarak Kendisini kısa sürede amorti ederler. Kumandalı yada manuel olarak kullanabilirler. Sarmal Garaj Kapıları10-15 arabanın kullandığı kapalı garajlar için uzun ömürlü bir kullanım sağlarken yoğun trafik olan garajlarda uygulanması doğru değildir.

PALET ÖRNEKLERİ

Poliüretan Dolgulu

Dolgusuz Boş Palet

Pencereli Palet

          

       ALÜMİNYUM STOR KEPENK VE SARMAL GARAJ KAPISI SİSTEMLERİ:

 
Yıllardan beri mağaza ve dükkanların güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan kepenk sistemleri günümüzde artık şekil değiştirmekte, yalnızca güvenlik değil aynı zamanda dekorasyon destekli de kullanılmaktadır. Çeşitli mimari detaylara uygun olarak kullanılan kepenklerin yaşadığı en büyük değişim hiç kuşkusuz motorlu ve uzaktan kumandalı oluşudur.  

Alüminyum Kepenk sistemleri uygulanacak alanın gereğine uygun olarak farklı örtü yüksekliğine ve şekillere sahip kepenk profilleri kullanarak hem güvenliği hem de estetiği ön planda tutarak çağdaş çözümler sunar.

Alüminyum Kepenk sistemleri rulo şeklinde toplanarak mekandan istifade sağlar.

Profiller alüminyum poliüretanlı yada alüminyum çekme profil olarak tercih edilebilir.

Kepenk sistemini oluşturan profillerden ALÜMİNYUM POLİÜRETANLI PROFİLLER, Rool-Forming teknolojisi ile profillerin kıvrılması esnasında içine enjekte eden poliüreten sayesinde yüksek ölçüde ses ve ısı yalıtımı sağlaÖzel boyalı olarak yurt dışından ithal edildiğinden değişik mevsim koşullarından etkilenmez. 5 çeşit renk alternatifi vardır.ALÜMİNYUM ÇEKME PROFİLLER , istenilen RAL rengine boyanabilme özelliği , tek cidar ( yüzey ) ,çift cidar ve ya tek cidar ve pencereli profil alternatif ile her türlü detayda ve daha büyük ölçülerde uygulanabilir özelliği ile tercih edilirliği yüksek profillerdir.

                        Stor kepengin oluşturduğu rulo dıştan orijinal alüminyum kutusuna toplanabildiği gibi içten asma tavan altında hazırlanan detaya gizlenerek de uygulanabilir. Detaylarla ilgili daha geniş bilgi almak için lütfen firmamıza danışınız.
 
Kepenk profilinin en alt sırasına takılan etek profilinin alt lastiği, toz ve rüzgar girişini engellerken, zemine yumuşak ve sessiz inmesini sağlar.

Kepenk profilleri tırnaklar sayesinde birbirlerine kilitlenirler ve yana kaymalarına engel olmak için profil başlarına sert plastikten imal edilen tapalar perçinlenir.
 
                       Enerjinin kesilmesi durumunda, kepenk redüktör yardımı ile manuel olarak açılabilir veya kapatılabilir. Bu esnada elektrik gelse dahi öncelik redüktörde olduğu için kullanıcı adına risk teşkil etmez.

    Motorlu kepenkler isteğe bağlı olarak uzaktan kumandalı, dışarıdan anahtar şalterli veya başka giriş varsa içeriden açma butonlu , güç kaynaklı,her türlü bina otomasyonuna adaptasyon sistemli,rüzgar güneş yağmur sensörlü , emniyet fotoselli otomatik kapamalı olarak uygulanabilir.

Kepenk sistemlerinde orijinal askı kilitleri kullanılarak kepengin aşağıdan zorlanarak açılma riski de ortadan kaldırılır.

sarmal,sarmal garaj kapiları,garaj kapiları,sarmal garajAluminyum Küpeşte, Aluminyum Dograma, Aluminyum OFis Bölme, Aluminyum MOtorlu kepenk, motorlu panjur, motorlu kumandalı sac kepenk, aluminyum kepenk, ofis bölmeler,aluminyum ofis bölme,aluminyum,kepenk,motorlu kepenk,cam balkon,dış cephe kaplama,dış sütun,motor,panjur,lamine cam,vitrin,dükkan vitrin,egepen,plasline,mosel,elora,suratoglu,cam,silikon,silikon cephe,cephe,kapaklı cam cephe,entegre cephe,konpozit panel cephe,konpozit,fotoselli kapı,pimaş,pimapen,cıta,tamir,kepenk servis,otomatik kapı,c60,jumbo cam,motorlu panjur,jaluzili bölme,cam jaluzi,jaluzi,egepen,
aluminyum yazhane bölmeler,Aluminyum Dograma,Plastik Dograma,Ofis Bölme,ofis cam bölme,kıs bahcesi,kanopi,verenda,kış bahcesi,balkon kapatma,cift acılım,alumiyum,pimapen,pvc,dış cephe,cam cephe,silikon,mastikYezhane Bölme,Isıcam Arası Jaluzi ile Ofis Bölme,Motorlu Kepenk,Motorlu Panjur,Manuel Panjur,Otomatik Kapılar,Stor Kapılar,Garaj Kapıları,Fotoselli Kapılar,Otomatik Bariyer,Döner Kapılar,Bariyerler,Cam Balkon,Dış Cephe Kaplama,Verenda,küpeşte cmalı,camlı küpeşte,catı kapatma,sandvic panel
aluminyum dograma-motorlu kepenk,otomatik kepenk,aluminyum,kepenk,kepenk,aluminyum vitrin,magaza vitrinleri,silikon cephe,kapaklı cephe,dış cephe,konbozit panel cephe,ofis bölme,jaluzi,karotaj-kış bahcesi,konbozit,plastik dograma,otomatik kapı,küpeşte,

 

 
 
 
 
© 2009 Bina Donanım , Tüm Hakları Saklıdır.